ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Το Γυμνάσιο Αμφίκλειας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής.
Προορισμός : Θεσσαλονίκη
Μεταφορικό μέσο : λεωφορείο
Διαμονή: Ξενοδοχείο 3 αστέρων (κέντρο) – ένα γεύμα στις 22/03/2016 (15:00)
Μετάβαση στη Θεσσαλονίκη μέσω ΠΑΘΕ και επιστροφή μέσω ΠΑΘΕ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΩΝ
άφιξη στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης
μετάβαση στο ξενοδοχείο
περίπατος στην Πόλη
μετάβαση στην Σ.Σ.Α.Σ
επίσκεψη στα ιστορικά μνημεία της Θεσσαλονίκης
αναχώρηση από τη Θεσσαλονίκη 17:00
Επιστροφή στο Σχολείο: 22:00
Ημερομηνία αναχώρησης: 22-03-2016
Ημερομηνία Επιστροφής:23-03-2016
Αριθμός μαθητών : 28
Αριθμός καθηγητών : 3
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Αμφίκλειας αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 26/02/2016 και ώρα 12:00. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Αμφίκλεια, 23-03-2016
Μπέσιου Ελένη