ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Για την πραγματοποίηση διήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης της Γ΄ τάξης του σχολείου μας στη Θεσσαλονίκη στις 22/3 -23/3/2016, δεχθήκαμε προσφορές από τα παρακάτω ταξιδιωτικά γραφεία με διαμονή σε ξενοδοχείο με ημιδιατροφή σύμφωνα με την προκήρυξη:

LOKRIS TRAVEL
OLYMPIA hotel – 64 € /μαθητή
KAPSIS hotel – 62 + 7 € με ημιδιατροφή
PHILIPPION hotel – 59 + 6 € με ημιδιατροφή
PORto PALACE hotel – 67 + 7 € με ημιδιατροφή

GREKOS TOURS
TELIONI hotel – 61 €/μαθητή με πρωινό
QUEEN OLGA hotel – 80 € με ημιδιατροφή
VERGINA hotel – 71 € με ημιδιατροφή
TOBACCO hotel – 76 € με ημιδιατροφή

TRAVEL PLUS
VERGINA hotel – 60 € /μαθητή με ημιδιατροφή
OLYMPIA hotel – 60 € /μαθητή με ημιδιατροφή
ABC hotel – 67 € /μαθητή με ημιδιατροφή

Από τις παραπάνω προσφορές η επιτροπή αξιολόγησης που συνεδρίασε τη Παρασκευή 26/2/2016, ώρα 12:10 επέλεξε την προσφορά του TRAVEL PLUS με διαμονή στο OLYMPIA hotel – 60 € /μαθητή με ένα πρωινό και ένα γεύμα ως την πλέον συμφέρουσα οικονομικά και πληρούσα τις προϋποθέσεις της προκήρυξης.
Σημειωτέον ότι όλα τα ταξιδιωτικά γραφεία πληρούσαν τις προϋποθέσεις συμμετοχής στο διαγωνισμό, όπως αυτές αναφέρονται στην υπ. αριθμό. 129287/Γ2/10-11-2011 Υ.Α. του ΥΠΟΠΑΙΘ

Ευχαριστούμε όλα τα ταξιδιωτικά γραφεία που συμμετείχαν στο διαγωνισμό που προκηρύξαμε

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΜΠΕΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ