ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Τηλέφωνο: 22330 61216
FAX: 22330 61216
ΠΡΟΣ:ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ -ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ
ΘΕΜΑ: Υποβολή προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για διήμερη εκδρομή της περιβαλλοντικής ομάδας του Σχολείου μας στο Ναύπλιο – ΚΠΕ Νέας Κίου
Το Γυμνάσιο Μαρτίνου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης εκδρομής.
Προορισμός :Ναύπλιο
Διάρκεια :2ήμερη
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές-ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας)
Κατηγορία καταλύματος: Ξενοδοχείο 3 ή 4 αστέρων
Ημερομηνία αναχώρησης: Κυριακή 10/4/2016
Αριθμός μαθητών : 23
Αριθμός καθηγητών : Δύο (2)
Πρόγραμμα Εκδρομής
Κυριακή 10/4:

08:30 Αναχώρηση από Γυμνάσιο Μαρτίνου με ενδιάμεση στάση στον Ισθμό της Κορίνθου,
14:00 Άφιξη και ξενάγηση στον αρχαιολογικό χώρο των Μυκηνών.
15:30 Άφιξη στο Ναύπλιο και τακτοποίηση στο ξενοδοχείο.
19.00 Περιήγηση στη πόλη (Παλαμίδι – Σύνταγμα – Άγιος Σπυρίδωνας).
Δευτέρα 11/4:

09:00- 13.00 Επίσκεψη στο ΚΠΕ Νέας Κίου
13:30 επιστροφή στο Ναύπλιο
15.00 αναχώρηση από Ναύπλιο
15.30 Άφιξη στην Επίδαυρο.
17:00 Αναχώρηση από Επίδαυρο και επιστροφή στο Μαρτίνο

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Μαρτίνου αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Δευτέρα 28/3/2016 και ώρα 12.00. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, δύο (2) συνοδούς καθηγητές, ένα (1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και ένα (1) μαθητή.

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις και χαρακτηρίσθηκε , , , , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.