Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη εκδρομή της Α τάξης του ΓΕΛ Κ. Τιθορέας με προορισμό Θασσαλονίκη – Έδεσσα

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ Κάτω Τιθορέα, 21/03/2016
ΤΗΛ. 22340 49738
FAX :22340 48671
e-mail: mail@lyk-kat-tithor.fth.sch.gr

Ο Διευθυντής του Γενικού Λυκείου Κάτω Τιθορέας, προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος διοργάνωσης τριήμερης εκδρομής μαθητών της A΄ τάξης στη Θεσσαλονίκη – Έδεσσα .
Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί από 14 – 04 – 2016, ημέρα Πέμπτη, μέχρι και 16 – 04 – 2016, ημέρα Σάββατο.
Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 18 και 2 συνοδοί.
Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να περιλαμβάνουν:
• Κατηγορία ξενοδοχείου, καθώς και το τι θα προσφέρει (κατά προτίμηση στο κέντρο της πόλης).
• Είδος δωματίων (δίκλινα έως τρίκλινα ).
• Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
• Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
• Φ.Π.Α.
• το συνολικό κόστος της εκδρομής και το κόστος ανά μαθητή σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα.
Στον κλειστό φάκελο της προσφοράς σας θα πρέπει να υπάρχει και υπεύθυνη δήλωση, όπου θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο πρέπει να βρίσκεται σε ισχύ.
Οι προσφορές θα κατατεθούν μέχρι ώρα 12:00 π.μ. της Πέμπτης 31 – 03 – 2016 και στο Γραφείο του Διευθυντή του Γενικού Λυκείου Κάτω Τιθορέας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ
Αναχώρηση για Θεσσαλονίκη με ενδιάμεση στάση
Κάλυψη μεταφοράς μαθητών σε μουσεία της πόλης και πέριξ αυτής καθώς και βραδινές εξόδους την πρώτη και δεύτερη μέρα.
2η μέρα: Έδεσσα και επιστροφή στη Θεσσαλονίκη
3η μέρα: Επίσκεψη στο Λευκό Πύργο και επιστροφή με ενδιάμεση στάση για φαγητό.
Άφιξη το βράδυ στην Κάτω Τιθορέα

Κοτρώτσος Αθανάσιος

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.