Ημερήσια εκδρομή ΓΕ.Λ. Πελασγίας

Το Γενικό Λύκειο Πελασγίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής στη Λάρισα με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Διαδρομή: Πελασγία – Λάρισα – Πελασγία
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: Σαράντα πέντε (45)
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: Τρεις (03)
  • Διάρκεια: Μία (01) ημέρα (ώρα αναχώρησης: 08.00, ώρα επιστροφής: 20.00)
  • Ημερομηνία: 13/04/2016
  • Μεταφορικό μέσο: Ένα (01) λεωφορείο, με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και για το κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή στο Γενικό Λύκειο Πελασγίας, ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως (Ταχυδρομική διεύθυνση: Γενικό Λύκειο Πελασγίας, Πελασγία Φθιώτιδας, Τ.Κ. 353 00), μέχρι και την Τετάρτη 30-03-2016 (ώρα 12.00), με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25-11-2014 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ).

Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση, ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Ο Διευθυντής                                                                                     Χαρίλας Γεώργιος

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις και χαρακτηρίσθηκε , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.