Υποβολή προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για διήμερη εκδρομή μαθητών του Γυμνασίου Λιανοκλαδίου στο Ναύπλιο.

Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου

Τ.Κ.- 35100

Πόλη: Λιανοκλάδι

e-mail: mail@gym-lianokl.fth.sch.gr

Πληροφορίες: Θεοδωρόπουλος Αθανάσιος

Τηλέφωνο: 2231079424

Fax: 2231079424

Υποβολή προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για διήμερη εκδρομή μαθητών του Σχολείου μας στο Ναύπλιο.
Το Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης εκδρομής.
Προορισμός :Ναύπλιο
Διάρκεια :2ήμερη
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο(με όλες τις προδιαγραφές-ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας)
Κατηγορία καταλύματος:  Ξενοδοχείο στο Ναύπλιο
Ημερομηνία αναχώρησης: 20/4/2016

Ημερομηνία επιστροφής : 21/4/2016
Αριθμός μαθητών :30
Αριθμός καθηγητών : 3
Πρόγραμμα Εκδρομής
1η Μέρα: 08:00 Αναχώρηση από Λιανοκλάδι
12:00 Άφιξη στις Μυκήνες
14:00 Αναχώρηση από Μυκήνες
14:30 Άφιξη στο Ναύπλιο
2η Μέρα: 09:00 Επίσκεψη στο Παλαμίδι
10:30 Αναχώρηση από Παλαμίδι
11:30 Άφιξη στο αρχαίο θέατρο της Επιδαύρου
13:00 Αναχώρηση από Επίδαυρο
17:00 Αναχώρηση για Λιανοκλάδι
21:00 Άφιξη στο Λιανοκλάδι

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη  06/04/2016.Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, δύο(2)συνοδούς καθηγητές, ένα(1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και ένα(1) μαθητή.

Θεοδωρόπουλος Αθανάσιος

ΠΕ04.01