ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΔΙΗΜΕΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΗΣ Γ΄ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΣΤΗ ΒΕΡΓΙΝΑ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Για την πραγματοποίηση της διήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών της Γ΄ τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κων/νου, στα πλαίσια του πολιτιστικού προγράμματος «Το Αστέρι της Βεργίνας» , στη Βεργίνα – Θεσσαλονίκη, τη Δευτέρα και Τρίτη 18 και 19 Απριλίου 2016, το σχολείο μας δέχτηκε προσφορές από τα εξής ταξιδιωτικά γραφεία:
1. LΟΚRIS TRAVEL
2. GREKOS TOURS
3. MALAVETAS TRAVEL
Μετά από αξιολόγηση των προσφορών , από την αρμόδια επιτροπή αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από το ΠΔ 339/96. Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης , επιλέχθηκε η προσφορά του GREKOS TOURS γιατί είναι η πιο συμφέρουσα οικονομικά, καλύπτει τις προτιμήσεις των μαθητών στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο (CAPSIS HOTEL) και πληροί όλα τα ζητούμενα της προκήρυξης με βάση την νομοθεσία.
Άγιος Κων/νος 11/04/2016
Πετρής Λάμπρος