ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

Το 6ο Γενικό Λύκειο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για μονοήμερη  εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Β΄ Λυκείου.

Προορισμός : Αθήνα στη Βουλή

Αναχώρηση : 8:00

Επιστροφή : 21:00
Αριθμός μαθητών: 56

Συνοδοί: 3
Ημερομηνία: 9/11/2016

Μεταφορικό μέσο :  ένα διώροφο λεωφορείο ( με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή
Πρόσθετη προαιρετική ασφάλιση

Οι οικονομικές προσφορές (στο σύνολο των μαθητών και κατ’ άτομο)  πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 6ο Γενικό Λύκειο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι την Τρίτη 1/11/2016, τηλ 2231042900 (ώρες λειτουργίας σχολείου 08:00 π.μ  – 13:45 μ.μ ). Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΦΥΣΙΚΟΣ