Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την διοργάνωση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής Α’ Τάξης ΓΕΛ Μακρακώμης

Tο Γ.Ε.Λ. Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του σε ΑΘΗΝΑ – ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ.

• Προορισμός: ΑΘΗΝΑ – ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ.

• Διάρκεια: Μια (1) ημέρα

• Ημερομηνία αναχώρησης: 16/12/2016

• Ημερομηνία επιστροφής: 16/12/2016

• Μεταφορικό μέσον: Ενα (2) λεωφορεία (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

• Μετακινήσεις : Μακρακώμη – Αθήνα– Μακρακώμη, και στις εκεί περιοχές.

• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 86

• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 6

• Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν ή με κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του ΓΕΛ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως ή και με FAX (μετά από συνεννόηση) το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 21–11-2016 στις 11:00 π.μ. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Δάρα Παναγιώτα

τηλ- Fax : 2236-022555, 2236-023902