ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠ/ΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΩΝ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΤΑΞΕΩΝ ΤΟΥ ΓΕΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Αταλάντη 29-11-2016
Δ/νση: Π. Μπακογιάννη 4-35200 Αταλάντη
Πληροφορίες: Πέτρου Πέτρος
Τηλ: 22330 23089
Fax: 22330 81001

Το Γενικό Λύκειο Αταλάντης δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την
πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών των Α΄και Β΄ τάξεων του Λυκείου στην Αθήνα .
Προορισμός: Αθήνα : Αρχαιολογικό Μουσείο – Πλανητάριο – Εμπορικό κέντρο Mall
Διάρκεια: Μία (1) ημέρα
Ημερομηνία αναχώρησης: 15/12/2016 ώρα 08.00 πρωινή
Ημερομηνία επιστροφής: 15/12/2016 ώρα 09.00 βραδινή.
Μεταφορικό μέσον: Λεωφορεία (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
Μετακίνηση : Από Αταλάντη προς Αθήνα και το αντίστροφο.
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 105
Αριθμός συνοδών καθηγητών:8
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης του διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γενικό Λύκειο Αταλάντης, στο γραφείο του Δ/ντή, ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 5–12-2016 στις 12:00 μεσημβρινή.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, , 2 συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Πέτρου Πέτρος