Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή , των μαθητών ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης, στην Αθήνα.

Το ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής στην Αθήνα με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Αριθμός μαθητών που προβλέπεται να συμμετέχουν είναι 61 (εξήντα ένας)
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: Τέσσερεις (4)
  • Διάρκεια: Μία (01) ημέρα
    • Ημερομηνία αναχώρησης: 20/12/2016
    • Ημερομηνία επιστροφής: 20/12/2016
    • Μεταφορικό μέσον: Λεωφορείο με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
    Πρόγραμμα μετακινήσεων:

08:30 Αναχώρηση από το ΕΠΑΛ Αταλάντης

11:00 Άφιξη στην Αθήνα στην περιοχή του Θησείου, περιήγηση στο ιστορικό κέντρο της Αθήνας.

12:30 Αναχώρηση για την Τεχνόπολη – Γκάζι.

13:00 – 15:00 Ξενάγηση στο Μουσείο Φωταερίου.

15:30 Άφιξη στο εμπορικό κέντρο «Τhe Mall» για φαγητό και ξεκούραση.

18:30 Αναχώρηση για Αταλάντη

21:00 Άφιξη στην Αταλάντη

Απαιτείται ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης (Ταχ. Δ/νση: ΕΠΑ.Λ. Αταλάντης, Στρ. Δουμπιώτη 6Α, 35200 ΑΤΑΛΑΝΤΗ), ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την

Δευτέρα 12-12-2016 ώρα 12:00

Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Τραγόπουλος Ιωάννης