ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ 3ΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ

ΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Δ/ΝΣΗ : Κάτω Τιθορέα
35015, Κάτω Τιθόρεα
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ : Κοτρώτσος Αθάνασιος
ΤΗΛ.: 22340 49738
FAX : 22340 48671
Το Γενικό Λύκειο Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση της 3-ήμερης εκδρομής των μαθητών της Β΄ Λυκείου στη Θεσσαλονίκη από 17-03-17 εως 19-03-17.
ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Κάτω Τιθορέα-Θεσσαλονίκη-Κάτω Τιθορέα (ξενάγηση στην πόλη της Θεσσαλονίκης)
Μεταφορικό μέσο : Ένα Λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές-ΚΤΕΟ, Δελτίο καταλληλότητας, ζώνες Ασφαλείας,κλπ)
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν : 17
Αριθμός συνοδών καθηγητών : 2
1. Στη διαμονή να συμπεριλαμβάνεται πλούσιο πρωϊνό και δείπνο (ημιδιατροφή).
2. Ξενοδοχείο, για 2 διανυκτερεύσεις στη Θεσσαλονίκη, κατά προτίμηση στο κέντρο της πόλης σε δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και μονόκλινα για τους εκπαιδευτικούς.
3. Εξασφάλιση μεταφοράς στις βραδινές εξόδους.

Στην προσφορά να αναφέρεται η συνολική τιμή της εκδρομής καθώς και η τιμή ανά μαθητή.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης του διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γενικό Λύκειο Κάτω Τιθορέας με courier ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 15-02-2017 στις 12.00 μ.μ
Με κάθε προσφορά θα πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από το Δ/ντή του σχολείου, 2 συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και εκπρόσωπο του 15/μελούς συμβουλίου των μαθητών την Τετάρτη 15-02-2017 στη 13.00 μμ.
ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ