Το Γυμνάσιο Πελασγίας δέχεται οικονομικές προσφορές για την πραγματοποίηση της παρακάτω μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής.

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Tαχ. Δ/νση:Τ.Κ. – Πόλη:

Ιστοσελίδα:

Πληροφορίες:

Τηλέφωνο-fax:

Πελασγία Φθιώτιδας35013 – Πελασγία

mail@gympelas.fth.sch.gr

Μπαμπάσης Δημήτριος

2238051255

Ημερομηνία : Δευτέρα 15/04/2013
Διάρκεια : Μία (01) ημέρα.
Προορισμός : Αθήνα (Ολυμπιακό Αθλητικό Κέντρο Αθηνών « Σπύρος Λούης» (Ο.Α.Κ.Α.)),
Ώρα αναχώρησης: 7:30 π. μ.

Ώρα επιστροφής:  8:30 μ. μ. περίπου

Αριθμός μαθητών : περίπου 56 (ένα λεωφορείο)
Αριθμός συνοδών : 3-4

Ζητούνται :
1.Η προσφορά για το συνολικό κόστος και το κόστος ανά μαθητή
2.Υποχρεωτική ασφάλιση Αστικής Ευθύνης Διοργανωτή δυνατή πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας. Θα συνεκτιμηθεί πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
3.Υπεύθυνη Δήλωση διάθεσης ειδικού σήματος λειτουργίας του ταξιδιωτικού γραφείου, η άδεια του λεωφορείου σε φωτοτυπία και το σήμα λειτουργίας του γραφείου σας κλπ..

ΝΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ 129287/Γ2/10-11-2011 ΤΟΥ  ΥΠΔΒΜΘ.

Οι κλειστές προσφορές πρέπει να κατατεθούν στο Γραφείο του Διευθυντή με οποιοδήποτε τρόπο ταχυδρομικά μέσα σε κλειστό φάκελο,fax ή προσωπική παράδοση από αντιπρόσωπο του πρακτορείου έως 20/03/2013 και ώρα 13:00 μ. μ.

ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φυσικής Αγωγής (ΠΕ-11)