«Παράταση για την εκδήλωση ενδιαφέροντος που αφορά τη διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών της Α΄ τάξης του ΓΕΛ Αμφίκλειας στο ΝΑΥΠΛΙΟ»

Για τη διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στο Ναύπλιο (25 και 26 Απριλίου 2017) μέχρι σήμερα 21/3/2017, ώρα 11η πρωινή, η σχολική μας μονάδα δέχθηκε δυο μόνο προσφορές. Για τον λόγο αυτό, με απόφαση της επιτροπής αξιολόγησης,  παρατείνεται η προθεσμία  “εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών της Α΄ τάξης του ΓΕΛ Αμφίκλειας στο ΝΑΥΠΛΙΟ” , πέραν της αρχικά ορισθείσας και το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 23 Μαρτίου 2017 και ώρα 12η  μεσημβρινή. Κατά τ’ λοιπά, ισχύουν τα όσα, η προκήρυξη της 15ης Μαρτίου 2017, εκτενώς αναφέρει.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν στο Γραφείο του Διευθυντή του  ΓΕΛ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  (Δ/νση: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΛΟΚΡΙΔΟΣ, 350 02 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ – τηλέφωνο επικοινωνίας 2234022230) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο με την ένδειξη «Διήμερη Εκδρομή στο Ναύπλιο». Δεν γίνονται δεκτές προσφορές με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25/11/2014  έγγραφο του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ. Στο φάκελο των προσφορών  θα επισυνάπτεται απαραιτήτως και Υπεύθυνη  Δήλωση του υπευθύνου του ταξιδιωτικού γραφείου, στην οποία θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ, καθώς και στοιχεία των ασφαλειών. Τα απαραίτητα επισυναπτόμενα δικαιολογητικά θα πρέπει να είναι σε πρωτότυπη μορφή και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (σύμφωνα με το αριθ. πρωτ. 190919/Δ2/25-11-2014 έγγραφο του ΥΠΟΠΑΙΘ).

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ