ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τηλέφωνο : 2233032392

FAX:  2233089392

Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ   ΓΙΑ  ΤΗΝ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ  ΕΚΔΡΟΜΗ  ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Για την πραγματοποίηση της  διήμερης εκπαιδευτικής Εκδρομής  των  μαθητών της Β΄ τάξης του σχολείου μας με προορισμό τη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, στις 6-7 Απριλίου 2017, το σχολείο μας δέχτηκε δύο(2) προσφορές:

GREKOS TOURS :  Ένα λεωφορείο 40 θέσεων και επιλογή μεταξύ των ξενοδοχείων:

• GOLDEN STAR στη συνολική τιμή των 2080 ευρώ (65 ευρώ/άτομο) με πρωινό
  • SUN BEACH στη συνολική τιμή των 2032 ευρώ (63,50 ευρώ/άτομο) με πρωινό
  • VERGINA στη συνολική τιμή των 2016 ευρώ (63 ευρώ/άτομο) με πρωινό

CONNECTION TRAVEL  :  Ένα λεωφορείο 50  θέσεων  και επιλογή μεταξύ των ξενοδοχείων:

• GRAND HOTEL PALACE στη συνολική τιμή των 3168 ευρώ (99 ευρώ/άτομο) με πρωινό
  • FILLIPOS στη συνολική τιμή των 2208 ευρώ (69 ευρώ/άτομο) με πρωινό
  • ROTONDA στη συνολική τιμή των 2560 ευρώ (80 ευρώ/άτομο) με πρωινό

Το βασικό  κριτήριο για την επιλογή της προσφοράς  είναι η οικονομικότερη προσφορά και η θέση του καταλύματος εντός πόλεως.

Έτσι η επιτροπή αξιολόγησης επέλεξε ΟΜΟΦΩΝΑ το Τουριστικό Πρακτορείο GREKOS TOURS και διαμονή στο Ηotel VERGINA με συνολικό κόστος 2016 ευρώ και κόστος ανά μαθητή 63 ευρώ.

Λόγω  στενού χρονικού περιθωρίου δεν δόθηκε καμία παράταση  για  επαναπρόσκληση σε τουριστικά γραφεία  ( η εν λόγω εκδρομή έχει ήδη τροποποιηθεί και μεταφερθεί)

ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ