ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ Πρόσκληση υποβολής προσφορών από ταξιδιωτικά γραφεία για μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών του σχολείου μας

5o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
ΤΑΝΑΓΡΑΣ & ΜΗΤΡ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ
35 132 ΛΑΜΙΑ
Πληροφορίες: Χονδραλής Ηλίας
Τηλ. 22310 51822
fax: 22310 67322
e-mail:mail@5lyk-lamias.fth.sch.gr

Το 5ο Γενικό Λύκειο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης.

Προορισμός : Εγκαταστάσεις της μεταλλευτικής επιχείρησης “Ευρωπαϊκοί Βωξίτες Α.Ε.” στην Άμφισσα Φωκίδας.

Διάρκεια : 6 ώρες

Μεταφορικό μέσο :  λεωφορείο

Ημερομηνία αναχώρησης: 27/4/2017

Αριθμός μαθητών : 72

Αριθμός καθηγητών : 4

Αναχώρηση από το Σχολείο: 07:30 π.μ.

Άφιξη στις Εγκαταστάσεις της μεταλλευτικής επιχείρησης “Ευρωπαϊκοί Βωξίτες Α.Ε.” στην Άμφισσα Φωκίδας στις 08:45 π.μ

Αναχώρηση από τις Εγκαταστάσεις της μεταλλευτικής επιχείρησης “Ευρωπαϊκοί Βωξίτες Α.Ε.” στην Άμφισσα Φωκίδας στις 11:00 π.μ. Ξεκούραση στο Πολύδροσο από 11:30 – 12:45.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και για κάθε μαθητή χωριστά. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 5ο Γενικό Λύκειο Λαμίας αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Πέμπτη 06/04/2017 και ώρα 11:00 π.μ. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Λαμία 4-4-2017

Χονδραλής Ηλίας