Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για 2ήμερη εκδρομή του Εκκλ. Γυμνασίου Λαμίας

ΘΡΗΣΚ/ΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ – ΓΥΜΝΑΣΙΟ      ΛΑΜΙΑΣ

Διεύθυνση     : Σινώπης 1, 35100 Λαμία
Πληροφορίες   :  κ. Ζαχαράκης Ι.
Τηλέφωνο :  2231021381 & 22576
Fax    :  2231034353
Email   :  mail@lyk-ekkl-lamias.fth.sch.gr
Website :  http://lyk-ekkl-lamias.fth.sch.gr

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Ο Διευθυντής του Εκκλησιαστικού Γυμνασίου Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση 2ήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών της περιβαλλοντικής ομάδας του σχολείου, στο ΚΠΕ Αρναίας, που θα πραγματοποιηθεί από 27/04/2017 έως 28/04/2017, με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Προορισμός:Αρναία Χαλκιδικής
  • Διάρκεια:2 ημέρες
  • Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν:16
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών:3
  • Ημερομηνία αναχώρησης:27-04-2017
  • Ημερομηνία επιστροφής: 28-04-2017

Ενδεικτικό πρόγραμμα εκδρομής

Πρώτη μέρα: Αναχώρηση από Λαμία στις 08:00 με προορισμό την Αρναία.

Δεύτερη μέρα: Επίσκεψη στη Μονή Ζυγού στην Ουρανούπολη. Αναχώρηση και φαγητό στη Θεσσαλονίκη. Άφιξη στη Λαμία 21:00.

Μεταφορικό μέσον: Λεωφορείο ισοδύναμης χωρητικότητας με όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και το κόστος ανά μαθητή.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο του Διευθυντή του Εκκλησιαστικού Γυμνασίου Λαμίας (Ταχ. Δ/νση: Σινώπης 1, Τ.Κ. 35100, Λαμία) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Πέμπτη 06-04-2017 (ώρες λειτουργίας του Σχολείου: 08:15-14:00).
Ο Δ/ΝΤΗΣ
Ζαχαράκης Ιωάννης