ΓΕΛ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΒΟΛΟ

Το ΓΕΛ Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές από Ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Α΄ Τάξης στο Βόλο.

Προορισμός: Βόλος

Διάρκεια : Μονοήμερη

Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο

Ημερομηνία : 28-04-2017

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 47

Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν : 5

Ενδεικτικό πρόγραμμα :

8:30πμ Αναχώρηση από το σχολείο
10:30πμ Άφιξη στο Βόλο
12:00μμ Επίσκεψη στο αρχαιολογητικό μουσείο
18:00μμ Συγκέντρωση-Αναχώρηση για Καμ.Βούρλα
20:30μμ Επιστροφή στα Καμ.Βούρλα
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας .

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Η προσφορά πρέπει να κάνει ρητή αναφορά στην ασφάλιση που παρέχεται. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ Καμ.Βούρλων ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 26/04/2017.Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ