«Aποτελέσματα επιτροπής αξιολόγησης προσφορών τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ΄τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κων/νου στην Κέρκυρα».

Για την πραγματοποίηση της τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ΄τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κων/νου στην Κέρκυρα, στα πλαίσια των πολιτιστικών προγραμμάτων «Η συνάντηση του Αχιλλέα με την τέχνη», στις 07, 08 και 09 Μαΐου 2017, ημέρες Κυριακή, Δευτέρα και Τρίτη, το σχολείο μας δέχτηκε προσφορές από τα εξής ταξιδιωτικά γραφεία:
1. LΟΚRIS TRAVEL
2. GREKOS TOURS
3. MALAVETAS TRAVEL
Μετά από αξιολόγηση των προσφορών , από την αρμόδια επιτροπή αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από την Υ.Α. 33120/ΓΔ4/06-03-2017 (ΦΕΚ 681 τ.Β/2017). Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης , επιλέχθηκε η προσφορά του GREKOS TOURS γιατί είναι η πιο συμφέρουσα οικονομικά, καλύπτει τις προτιμήσεις των μαθητών στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο (CΟRFU HOLIDAY PALACE) και πληροί όλα τα ζητούμενα της προκήρυξης με βάση την νομοθεσία.
Άγιος Κων/νος 07/04/2017
Πετρής Λάμπρος