ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΤΗΛ: 2233052529

ΦΑΞ: 2233051047

e-mail: mail@lyk-males.fth.sch.gr

Ο Διευθυντής του  Γενικού Λυκείου Μαλεσίνας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία για τη διοργάνωση μονοήμερης εκδρομής των μαθητών της Β’ και Γ’ τάξης.
Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 26-04-2017, στον Βόλο στις Φυλακές Κασσαβέτειας.

Ο αριθμός των μαθητών προβλέπεται να είναι 46 και οι συνοδοί 3.

Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει να εξασφαλίζουν:

• Το κόστος μετακίνησης
  • Ασφαλιστική «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση).
  • Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης.
  • Φ.Π.Α.

Παρακαλώ, επίσης, να μας γνωστοποιήσετε το ποσό που αντιστοιχεί σε κάθε μαθητή, με βάση το ακόλουθο πρόγραμμα της εκδρομής.

Τετάρτη 26-04-2017: Αναχώρηση από Μαλεσίνα στις 08:00 μετάβαση στις Φυλακές Κασσαβέτειας και επιστροφή 16:00

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ αυτοπροσώπως την Δευτέρα 24/04/2017.  Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Κακκαβάς Κων/νος

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.