ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΡΑΧΩΝ ΣΤΗΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΑΧΩΝ

ΤΑΧ. Δ/ΝΣΗ: ΡΑΧΕΣ ΡΑΧΕΣ, 26 Απριλίου 2017
ΤΑΧ. ΚΩΔΙΚΑΣ: 35300
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: ΜΠΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ & FAX: 22380-31500
E-mail: mail@gym-rachon.fth.sch.gr

ΘΕΜΑ: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑ

Σήμερα 26 Απριλίου 2017, ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.30 προχωρήσαμε στο άνοιγμα και στην αξιολόγηση των προσφορών που έφτασαν στο σχολείο μας για τη μίσθωση τουριστικού λεωφορείου με σκοπό την πραγματοποίηση τριήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής είκοσι έξι (26) μαθητών/-τριών της Γ΄ Τάξεως Γυμνασίου και τριών (3) συνοδών από τις 7 έως και τις 9 Μαΐου 2017 στην Αργολίδα (Επίδαυρο – Ναύπλιο – Τολό – Μυκήνες).

Συγκεκριμένα παραλάβαμε εντός της ορισμένης προθεσμίας και σύμφωνα με τα οριζόμενα βάσει της από 19/4/2017 προκήρυξης τις εξής δύο προσφορές:

1. ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-Ν. ΠΕΡΛΕΠΕΣ “LOKRIS travel”:
Τιμή ανά άτομο 53,00 €/Συνολική Τιμή 1.378,00 €

2. ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΦΘΙΑ ΚΤΕΛ Μ ΕΠΕ:
Τιμή ανά άτομο 59,50 €/Συνολική Τιμή 1.547,00 €

Κατόπιν των παραπάνω και με κριτήριο επιλογής την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, η συσταθείσα επιτροπή αξιολόγησης επιλέγει το ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-Ν. ΠΕΡΛΕΠΕΣ “LOKRIS travel” με την προϋπόθεση ότι δεν υποβληθούν ενστάσεις κατά της παραπάνω επιλογής εντός τριών ημερών από την ανάρτηση του παρόντος κειμένου (δηλ. έως την 29η Απριλίου 2017 ώρα 12.00).

Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ

ΜΠΟΥΡΑ Γ., ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ