«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκδρομή της Γ΄ τάξης του 4ου Γυμνασίου Λαμίας»

Το 4ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για την μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Α’ Γυμνασίου  στις 12-5-2017.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 60 μαθητές και 5 συνοδοί καθηγητές

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ  Χαλκίδα, Αρχαιολογικό Μουσείο Ερέτριας

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:

• Μετακίνηση με  δύο  λεωφορεία  των 50 ατόμων από Λαμία  προς Χαλκίδα-Ερέτρια και επιστροφή.
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο 4ο Γυμνάσιο Λαμίας (Παλαμά και Παρδάλη, Τ.Κ. 35005 τηλ: 22310 24430) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 8/5/2017 και ώρα 13:00.

Ο διευθυντής

Πάλλας Δήμος