ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΣΤΑ ΛΟΥΤΡΑ ΥΠΑΤΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
Ταχ. Διεύθυνση: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ
Τ.Κ: 35100- Λιανοκλάδι
Τηλέφωνο: 22310-79580 FAX: 22310-79424

e-mail: mail@gym-lianokl.fth.sch.gr

Το Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση  περιπάτου των μαθητών του σχολείου μας.

• Προορισμός: Λουτρά Υπάτης
• Διάρκεια: ΩΡΑΡΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ
• Ημερομηνία αναχώρησης: 18/10/2017 και ώρα 8:15 πμ. Άφιξη  στα Λουτρά Υπάτης στις 08:40 π.μ.
• Ημερομηνία επιστροφής: 18/10/2017 και ώρα αναχώρησης από τα Λουτρά Υπάτης στις 12:30 μμ. Άφιξη στο Λιανοκλάδι στις 12:50μ.μ.
• Μεταφορικό μέσο: ένα λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 42
• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 6
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης, πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής, όσο και για το κόστος ανά μαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, στο Γυμνάσιο Λιανοκλαδίου ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως, και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, το αργότερο μέχρι 16/10/2017 και ώρα 13:00. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και βεβαίωση συνδρομής των νόμιμων προϋποθέσεων της παραγράφου 1 του άρθρου 3 του Ν. 2160/1993.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από τη Διευθύντρια του Σχολείου, δύο συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων – κηδεμόνων και μαθητών.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΕΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ