Πενθήμερη εκδρομή του ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας (Ανακοινοποίηση ως προς τη διαμονή)

Το ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση πενθύμερης εκδρομής.

1ος Προορισμός: ΚΡΗΤΗ με διαμονή στα Χανιά 2 διανυκτερεύσεις και Ηράκλειο 2 διανυκτερεύσεις
Διάρκεια :Πέντε ημέρες (4 διανυκτερεύσεις)
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο- Αεροπλάνο
Ημερομηνία πραγματοποίησης :Από 27/11/2017 έως 03/12/2017
Αριθμός μαθητών :16
Αριθμός καθηγητών :2

2ος Προορισμός: ΚΕΡΚΥΡΑ (με ενδιάμεσες στάσεις στα Ιωάννινα και στην Πάργα)
Διάρκεια :Πέντε ημέρες (4 διανυκτερεύσεις)
Μεταφορικό μέσο : Λεωφορείο- Πλοίο
Ημερομηνία πραγματοποίησης :Από 27/11/2017 έως 03/12/2017
Αριθμός μαθητών :16
Αριθμός καθηγητών :2

Απαιτείται:
1. Διαμονή σε ξενοδοχεία στο κέντρο της πόλης τουλάχιστον 3 αστέρων σε δίκλινα ή τρίκλινα δωμάτια.
2. Παροχή πρωινού και βραδινού γεύματος.
3. Ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 12.00 μ.μ.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου,δύο(2)συνοδούς καθηγητές,ένα(1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και ένα(1) μαθητή.

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ