ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΝΤΑΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΟΥ ΓΕΛ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Για την πραγματοποίηση της πενθήμερης εκδρομής των μαθητών της Γ΄Λυκείου του ΓΕΛ Πελασγίας με προορισμό τα Ιωάννινα από 15-19 Δεκεμβρίου 2017, το σχολείο μας δέχτηκε τις παρακάτω προσφορές:
LOKRIS TRAVEL : Συνολική τιμή 4.743€, (279 €) ανά μαθητή. Σύνολο μαθητών: 17, Ξενοδοχείο Epirus Palace 5* με ημιδιατροφή.
EFTHIMIOU TRAVEL: Συνολική τιμή 5.573,45€,(327,85€) ανά μαθητή. Σύνολο μαθητών: 17, Ξενοδοχείο Grand Serai Congress and Spa 5* με ημιδιατροφή.
CONNECTION TRAVEL: Συνολική τιμή ανά μαθητή (279 €). Σύνολο μαθητών: 17, Ξενοδοχείο Golden Suites & Spa 4* χωρίς ημιδιατροφή.
MELEMIS TRAVEL: Ξενοδοχείο Grand Serai 5*, τιμή ανά μαθητή (357€). Σύνολο μαθητών: 17, με ημιδιατροφή.
Δόθηκαν και άλλες επιλογές από τα παραπάνω πρακτορεία αλλά από την Επιτροπή Αξιολόγησης της εκδρομής επιλέχθηκε ομόφωνα το Ξενοδοχείο Epirus Palace 5*, με κόστος ανά μαθητή (279 €) και με ημιδιατροφή του πρακτορείου LOKRIS TRAVEL.
Η επιλογή της προσφοράς κρίθηκε ως η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης σύμφωνα με τις προτιμήσεις των μαθητών του σχολείου, όπως αναφέρονται στην προκήρυξη της εκδρομής.
ΣΠΑΛΙΩΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Μr ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ