ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ – Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την διοργάνωση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής ΓΕΛ Μακρακώμης.

Tο Γ.Ε.Λ. Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών του σε ΑΘΗΝΑ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ.

• Προορισμός: ΑΘΗΝΑ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ.

• Διάρκεια: Μια (1) ημέρα

• Ημερομηνία αναχώρησης: 14/12/2017

• Ημερομηνία επιστροφής: 14/12/2017

• Μεταφορικό μέσον: Δύο (2) λεωφορεία (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)

• Μετακινήσεις : Μακρακώμη – Αθήνα– Μακρακώμη, και στις εκεί περιοχές.

• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 67

• Αριθμός συνοδών καθηγητών: 5

• Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν ή με κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του ΓΕΛ ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως ή και με FAX (μετά από συνεννόηση) το αργότερο μέχρι την ΤΕΤΑΡΤΗ 22–11-2017 στις 11:00 π.μ. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

τηλ- Fax : 2236-022555, 2236-023902