Πρόσκληση υποβολής προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για εκαπαιδευτική επίσκεψη μαθητών του Σχολείου μας στην Αθήνα.

Το ΓΕΛ Καμένων Βούρλων δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση ημερήσιας επίσκεψης.
Προορισμός :Αθήνα
Διάρκεια :Ημερήσια
Μεταφορικά μέσα :Λεωφορεία
Ημερομηνία αναχώρησης :15/12/2017
Αριθμός μαθητών :75
Αριθμός καθηγητών :4
-08:15΄:Αναχώρηση από το Σχολείο
-11:45΄ :Άφιξη στο Βυζαντινό και Πολεμικό μουσείο
-14:30 : Άφιξη στο εμπορικό κέντρο Mall
-17:30 :Αναχώρηση για Καμένα Βούρλα
Στην επιστροφή τα λεωφορεία θα περάσουν από Λογγό-Αγ.Κων/νο-Καμένα Βούρλα και Ρεγγίνι
Απαιτείται Ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από 5 μελή επιτροπή αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου,δύο(2)συνοδούς καθηγητές,ένα(1) εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων-κηδεμόνων και ένα(1) μαθητή.

Κατσαούνος Θεμιστοκλής