ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ του ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

FAX:  2233089392

Πληροφορίες : Πέτρου Ευαγγελία

Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ  ΗΜΕΡΗΣΙΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ  ΕΚΔΡΟΜΗ   ΤΟΥ   ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Το Γενικό Λύκειο Λιβανατών  δέχεται οικονομικές προσφορές από Γραφεία Τουριστικών Λεωφορείων για την διοργάνωση της ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής των  μαθητών της Ά ,΄Β , Γ΄ τάξης  του σχολείου μας  .

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΑΘΗΝΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ : ΠΕΜΠΤΗ 21-12-2017  Και ώρα 7:45 π.μ.

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: 10:00 μμ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ: 85 μαθητές,
ΣΥΝΟΔΟΙ: 8

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ προϋπόθεση  το ένα λεωφορείο να είναι χωρητικότητας μεγαλύτερης των 55 θέσεων και το άλλο όχι μικρότερο των 40 θέσεων.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο
απαραιτήτως :

• Ασφαλιστική <ταξιδιωτική κάλυψη>για κάθε εκδρομέα ( ή πρόσθετη ασφάλιση)
  • Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
  • Φ.Π.Α
  • Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γενικό Λύκειο Λιβανατών  μέχρι την ΤΕΤΑΡΤΗ 6-12-2017 και ώρα 12:00 μ.μ.  στο Γραφείο της Διευθύντριας. Καμία άλλη προσφορά δεν πρόκειται να γίνει δεκτή αν δεν παραδοθεί μέχρι την ανωτέρω προθεσμία και μόνο στην Διευθύντρια του Σχολείου.Η αξιολόγηση των προσφορών θα γίνει την ίδια μέρα στις 13:00 μ.μ. από την Διευθύντρια , 2 συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και τους Προέδρους των τάξεων όπως ορίζεται από την κείμενη νομοθεσία.

H ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ