ΕΚ ΝΕΟΥ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΘΗΝΑ

FAX:  2233089392

Πληροφορίες : Πέτρου Ευαγγελία

Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΝΕΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ  ΗΜΕΡΗΣΙΑ   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ   ΤΟΥ   ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Επειδή το σχολείο  μας δέχτηκε μόνο μία προσφορά ανακοινοποιείται η πρόσκληση με καταληκτική ημερομηνία  την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ,ΩΡΑ 12:00  σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της διευθύντριας.

Το Γενικό Λύκειο Λιβανατών  δέχεται οικονομικές προσφορές από Γραφεία Τουριστικών Λεωφορείων για την διοργάνωση της ημερήσιας εκπαιδευτικής εκδρομής των  μαθητών της Ά ,΄Β , Γ΄ τάξης  του σχολείου μας  .

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΑΘΗΝΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ : ΠΕΜΠΤΗ 21-12-2017  Και ώρα 7:45 π.μ. ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: 10:00 μ.μ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ: 85 μαθητές,
ΣΥΝΟΔΟΙ: 8

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ προϋπόθεση  το ένα λεωφορείο να είναι χωρητικότητας μεγαλύτερης των 55 θέσεων και το άλλο όχι μικρότερο των 40 θέσεων.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο
απαραιτήτως :

• Ασφαλιστική <ταξιδιωτική κάλυψη>για κάθε εκδρομέα ( ή πρόσθετη ασφάλιση)
  • Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
  • Φ.Π.Α
  • Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση των προσφορών και η επιλογή θα γίνει από τη Διευθύντρια και το σύλλογο διδασκόντων όπως προβλέπεται από την κείμενη νομοθεσία

η διευθύντρια

ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ