ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ
Πληροφορίες: Κάππου Αγγελική
E-mail: mail@eeeek.fth.sch.gr
Τηλέφωνο-Fax: 22310-96325

Θέμα: « Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση επίσκεψης στο Πάρκο των Ευχών στη Λάρισα »

Παρακαλούμε τα ταξιδιωτικά γραφεία να μας καταθέσουν/αποστείλουν την προσφορά τους για την ημερήσια εκδρομή των μαθητών του σχολείου μας στο « Πάρκο των Ευχών » Λαρίσης που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2017. Οι προσφορές να κατατεθούν/αποσταλούν στην Διευθύντρια του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Φθιώτιδας κ. Κάππου Αγγελική, σε σφραγισμένο φάκελο έως την Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 12:00 αφού ληφθούν υπόψη τα παρακάτω:
1. Για τη μετακίνηση:
 Αριθμός μαθητών: 23
 Αριθμός εκπαιδευτικών: 20
 Αριθμός γονέων/συνοδών: 3
2. Απαραίτητα δικαιολογητικά:
 Αριθμοί πινακίδων λεωφορείων.
 Αντίγραφο άδειας κυκλοφορίας λεωφορείων.
 Αντίγραφο άδειας οδήγησης οδηγών.
 Αντίγραφο ασφαλιστηρίων συμβολαίων.
 Αντίγραφο ελέγχου του ΚΤΕΟ.
 Υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο να βρίσκεται σε ισχύ.
3. Ενδεικτικό Πρόγραμμα Εκδρομής:
08:00 Αναχώρηση από το χώρο της Πανελλήνιας Έκθεσης Λαμίας.
09:00 Ενδιάμεση στάση στα ΣΕΑ Αλμυρού.
09:15 Αναχώρηση
10:00 Άφιξη στο « Πάρκο των Ευχών » Λαρίσης.
10:30 – 12:30 Ξενάγηση στο χώρο
12:45 Αναχώρηση από το « Πάρκο των Ευχών » και μετάβαση για γεύμα στο εστιατόριο « Λαδοφάναρο ».
15:00 Αναχώρηση από το εστιατόριο « Λαδοφάναρο ».
15:10 – 15:45 Περίπατος στην Κεντρική Πλατεία της Λάρισας.
16:00 Αναχώρηση από την Κεντρική Πλατεία της Λάρισας.
17:00 Ενδιάμεση στάση στα ΣΕΑ Αλμυρού.
17:15 Αναχώρηση
18:00 Άφιξη στο χώρο της Πανελλήνιας Έκθεσης Λαμίας.

Τονίζεται ότι για τη μετακίνηση των μαθητών του σχολείου μας απαιτείται ιδιαίτερη προσοχή σε θέματα ασφάλειας και γενικής συμπεριφοράς του οδηγού. Επίσης η μετακίνηση θα γίνει μέσω του νέου οδικού άξονα ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή και η τιμή ανά μαθητή. Ακόμα ζητούμε τιμή για την ασφάλιση των μετακινουμένων.
Σημειώνεται τέλος ότι δεν θα γίνει δεκτή καμία προσφορά πέραν της ημερομηνίας και ώρας που αναγράφεται στην προκήρυξη.
Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΚΑΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΜSc

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.