3ήμερη εκδρομή του ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Το ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Β’ Λυκείου στα πλαίσια δραστηριοτήτων στο διάστημα 19-4-2018 έως 21-4-2018.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ :19 μαθητές και 2 συνοδοί καθηγητές

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Ιωάννινα

ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ : Ξενοδοχεία 3*η 4* στο κέντρο της πόλης

Η προσφορά θα πρέπει να περιλαμβάνει:

Μετακίνηση με λεωφορείο από Κάτω Τιθορέα προς Ιωάννινα μέσω Τρικάλων και επιστροφή μέσω Πάργας.
Διαμονή σε δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια (όχι τετράκλινα) για τους μαθητές και μονόκλινα για τους συνοδούς καθηγητές, με πρωινό.
Μεταφορές και περιηγήσεις με το λεωφορείο σύμφωνα με το πρόγραμμα (Μουσείο Βρέλλη, Σπήλαιο Περάματος κ.α.)
Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).
Υπεύθυνη δήλωση του πρακτορείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφεται το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής εκδρομής με ΦΠΑ αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή και μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ (Κάτω Τιθορέα, Τ.Κ. 35015 ΤΗΛ. : 2234049738) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2018.

ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ