ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ – ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΘΗΒΑ-ΔΙΣΤΟΜΟ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ

Τηλέφωνο       :  2231046476

Fax                    :  2231046476

e-mail                :  mail@gym-mouslam.fth.sch.gr

Το Μουσικό Σχολείο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από Ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής την Παρασκευή 9-3-2018.

Προορισμός:                                                               Θήβα, Δίστομο, Λιβαδειά

Διάρκεια:                                                                     Ημερήσια

Μεταφορικά μέσα:                                                      3 Λεωφορεία

Ημερομηνία αναχώρησης:                                          9-3-2018

Ημερομηνία επιστροφής:                                            9-3-2018

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν:                         110

Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν:                       8

Ενδεικτικό πρόγραμμα:

Παρασκευή, 9/3/2018.

• 8:00 Αναχώρηση από το Μουσικό Σχολείο Λαμίας για το Αρχαιολογικό Μουσείο Θηβών.
  • 09:45 Εκπαιδευτική επίσκεψη στο αρχαιολογικό Μουσείο
  • 12:00 Αναχώρηση για την Ιερά Μονή Οσίου Λουκά Διστόμου (Μνημείο Παγκόσμιας κληρονομιάς της Unesco).
  • 13:15 Άφιξη στην Ιερά Μονή και ξενάγηση.
  • 15:15 Μετάβαση στην Λιβαδειά.
  • 15:45 Άφιξη στην Λιβαδειά. Ελεύθερος χρόνος για γεύμα, περίπατο, αναψυχή.
  • 18:00 Αναχώρηση για την Λαμία.
  • 19:30 Επιστροφή στη Λαμία

Ζητείται προσφορά που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς με λεωφορεία σύμφωνα με το παραπάνω πρόγραμμα.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία  και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.

Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραίτητα και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο Μουσικό Σχολείο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως μέχρι και την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018 στις 12:00 το μεσημέρι.

Η προσφορές θα ανοιχθούν την ίδια ημέρα στις 12:30 μ.μ από επιτροπή που θα περιλαμβάνει τον Διευθυντή, τους συνοδούς καθηγητές και εκπρόσωπο των μαθητών οπότε και θα αξιολογηθούν.

Ο Διευθυντής του Μουσικού Σχολείου Λαμίας

Τζήμας Νικόλαος.