Αξιολόγηση προσφορών για 3ήμερη εκδρομή της Γ Γυμνασίου Κάτω Τιθορέας στη Θεσ/κη 3-5/5/2018

Για την πραγματοποίηση της 3ήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής της Γ γυμνασίου του Γυμνασίου Κάτω Τιθορέας που θα πραγματοποιηθεί από 03-05-2018 έως 05-05-2018 το  Γυμνάσιο  Κάτω Τιθορέας δέχτηκε τις εξής προσφορές οι οποίες υποβλήθηκαν εμπρόθεσμα:  α) Γραφείο Γενικού Τουρισμού LOKRIS    Β) MELEMIS TRAVEL       γ)CONNECTION TRAVEL

Μετά το άνοιγμα των προσφορών από την αρμόδια επιτροπή, αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από τις σχετικές διατάξεις. Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης καλύπτονται όλοι οι όροι της προκήρυξης ως προς τα ξενοδοχεία που προτείνουν τα ταξιδιωτικά γραφεία ως παρακάτω:         α)Γραφείο Γενικού Τουρισμού LOKRIS: ξενοδοχείο ROTONDA 3 αστέρων με τιμή ανά μαθητή με ημιδιατροφή 124 ευρώ. Συνολική τιμή 3100 ευρώ.                                      β)MELEMIS TRAVEL ξενοδοχείο vergina 3 αστέρων με τιμή ανά μαθητή με ημιδιατροφή 136 ευρώ. Συνολική τιμή 3400 ευρώ.                                                                                γ)Connection Travel  ξενοδοχείο Le palace 3 αστέρων με τιμή ανά μαθητή με ημιδιατροφή 166 ευρώ. Συνολική τιμή 3150 ευρώ.                                                                                                     H αρμόδια επιτροπή ομόφωνα αποφάσισε να επιλέξει την προσφορά του γραφείου γενικού τουρισμού    LOKRIS  διότι πληροί όλους τους όρους της προκήρυξης με βάση την Υ.Α με αριθμ 33120/ΓΔ4/28-2-2017 φεκ 681 τ β/6-3-2017 και είναι η πλέον συμφέρουσα.

Καραγεώργου Ειρήνη