AΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΤΟΥ 2 ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ

Αποτελέσματα αξιολόγησης των προσφορών για την μονοήμερη ( 01 ) εκδρομή των μαθητών / μαθητριών της Α΄ και Β΄ Λυκείου , του 2ου Γενικού Λυκείου Λαμίας στον Βόλο την Παρασκευή 16 / 03 / 2018.
Σήμερα 13 – 03 – 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 13:30 πραγματοποιήθηκε συνεδρίαση της επιτροπής αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Πρώτης ( Α΄ ) και Δευτέρας ( Β΄ ) τάξης Λυκείου , του σχολείου μας , στον Βόλο την Παρασκευή 16 – 03 – 2018 .
Αφού λήφθηκαν υπόψη οι διατάξεις της Αριθμ. 33120/ΓΔ4/28 – 2 – 2017 του ΥΠΠΕΘ και η μοναδική προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου που υποβλήθηκε στο 2ο Γενικό Λύκειο Λαμίας , οι οποία είναι από το ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ Ν, ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ε. , με συνολική προσφορά 1.200 € :
αποφασίστηκε η επιλογή του ταξιδιωτικού γραφείου:
του ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥ ΚΤΕΛ Ν, ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Α.Ε. .
Λόγω του ότι ήταν η μοναδική προσφορά που κατατέθηκε και συγχρόνως πληροί όλους τους όρους και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά που ζητήθηκαν με την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που απευθύναμε.
ΛΑΜΙΑ : 13 – 03 – 2018
( Πρόεδρος της επιτροπής )
Αγγελούσης Δημήτριος
Πληροφορικής ΠΕ 19