Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προγραμματιζόμενη εκπαιδευτική εκδρομή της A’ Τάξης του Γυμνασίου Μαλεσίνας στις 26/03/2018

Το Γυμνάσιο Μαλεσίνας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Α΄ Τάξης του σχολείου, με τα εξής χαρακτηριστικά:

• Προορισμός: Δελφούς

Διαδρομή:

Δευτέρα 26/03/2018: Μαλεσίνα – Δελφούς – Μαλεσίνα

Διάρκεια: μία (01) ημέρα

• Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: σαράντα – επτά (47)
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: τρεις (04)
  • Ημερομηνία/Ώρα αναχώρησης: 26/03/2018, ώρα: 07:00
  • Ημερομηνία/Ώρα επιστροφής: 26/03/2018, ώρα: 16:30
  • Μεταφορικό μέσον: Ένα (01) λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Πρόσθετη Ασφαλιστική κάλυψη για κάθε εκδρομέα σε όλη τη διάρκεια της εκδρομής (κάλυψη ατυχήματος, ασθένειας και ιατροφαρμακευτική περίθαλψη).

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και το κόστος ανά μαθητή / μαθήτρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου Μαλεσίνας (Ταχ. Δ/νση: Γυμνάσιο Μαλεσίνας, Τ.Κ. 35001, Μαλεσίνα) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι και την Δευτέρα 19-03-2018 (ώρες λειτουργίας του Σχολείου: 08:15-13:30). Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό- τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από την Διευθύντρια του σχολείου, τρεις συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.

Μπαφούτσου Μαρία

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.