ορθη επαναληψη ως προς αριθμο μαθητων ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας
Ταχ. Διεύθυνση: Κάτω Τιθορέα
Τ.Κ.: 35015
Τηλέφωνο: 2234049426

Ε-mail σχολείου : mail@gym-kat-tithor.fth.sch.gr

Το Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας , δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής  επίσκεψης των μαθητών του σχολείου μας στην ΑΘΗΝΑ.

• Προορισμός  :              ΑΘΗΝΑ
  • Διάρκεια: ΜΙΑ (01) ΗΜΕΡΑ
  • Ημερομηνία αναχώρησης: 27/04/2018
    • Ημερομηνία επιστροφής: 27/04/2018
    • Μεταφορικό μέσον: Ένα (1) λεωφορείο μεταφοράς 50 μαθητών και 06 συνοδών καθηγητών, (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ)
    Επίσκεψη στην ΑΚΡΟΠΟΛΗ,
  • ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ,
  • ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
    • Απαιτείται Ασφάλεια Αστικής και Επαγγελματικής Ευθύνης, ως απαραίτητη προϋπόθεση συμμετοχής στον διαγωνισμό,  σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
    • Υπεύθυνη Δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
    • Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
    • ΦΠΑ
  • Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο της Δ/ντριας του Γυμνασίου Κάτω Τιθορέας ταχυδρομικώς και με συστημένη επιστολή  ή αυτοπροσώπως, το αργότερο μέχρι την ΔΕΥΤΕΡΑ 19/03/2018 στις 12.00 το μεσημέριΚατω Τιθορέα, 13/03/2018Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ