ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Α΄, Β΄ ΚΑΙ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΟΥ ΓΕΛ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Για την πραγματοποίηση της μονοήμερης εκδρομής των μαθητών της Α΄, Β΄ και Γ΄ του ΓΕΛ Πελασγίας με προορισμό τη Θεσσαλονίκη, το σχολείο μας δέχτηκε τις παρακάτω προσφορές:
LOKRIS TRAVEL : Τιμή λεωφορείου: 650 Ευρώ, μαζί με την πρόσθετη ασφάλεια ανά επιβάτη.
KOLIMENOS TRAVEL: Τιμή λεωφορείου: 690 Ευρώ, χωρίς την πρόσθετη ασφάλεια ανά επιβάτη.
Τα ανωτέρω τουριστικά-ταξιδιωτικά γραφεία πληρούν τους όρους και τις προϋποθέσεις της ασφαλούς μεταφοράς.
Επιλέχθηκε από την επιτροπή αξιολόγησης, ομόφωνα, η προσφορά του LOKRIS TRAVEL , η οποία κρίθηκε ως η πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΣΠΑΛΙΩΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ