Το Γυμνάσιο Μαρτίνου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την εκπαιδευτική επίσκεψη που θα πραγματοποιήσει στους Δελφούς

Προορισμός: Δελφοί
Μεταφορικό μέσο :Λεωφορείο
Ημερομηνία αναχώρησης: ΤΕΤΑΡΤΗ 18/04/2018
Ώρα αναχώρησης: 8.30 από το σχολείο
Αριθμός μαθητών :35
Αριθμός καθηγητών:3
Άφιξη στους Δελφούς: 10.30
Αναχώρηση για Αράχωβα: 1.00
Αναχώρηση για Μαρτίνο: 5.30
Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ατομική ασφάλιση μαθητών και συνοδών, που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Ζητείται ξενάγηση από επαγγελματία ξεναγό για τον αρχαιολογικό χώρο και το Μουσείο.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος εκδρομής, όσο και για το κόστος ανά μαθητή. Οι προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελλο στο Γυμνάσιο Μαρτίνου προσωπικά ή με εξουσιοδοτημένο αντιπρόσωπο ή με συστημένη επιστολή ταχυδρομικά το αργότερο μέχρι Παρασκευή 30/03/2018 στις 12.00 το μεσημέρι. Στη συνέχεια θα αξιολογηθούν οι προσφορές από 5μελή επιτροπή, όπως ο νόμος ορίζει.
Είναι απαραίτητη η υπεύθυνη δήλωση από το ταξιδιωτικό γραφείο, όπου θα αναφέρεται ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Διεύθυνση
Γυμνάσιο Μαρτίνου