ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΟΜΟΚΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 28-03-2018
Δ/ΝΣΗ : ΔΟΜΟΚΟΣ
ΤΚ: 35010
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ : κ. Παπαχρήστου Στεργιανή
ΤΗΛ.: 2232022363
Το Γενικό Λύκειο Δομοκού δέχεται οικονομικές προσφορές από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση της 3-ημερης εκδρομής των μαθητών της A΄ Λυκείου στην ΠΑΤΡΑ από 20-04-2018 εως 22-04-2018.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ
Ημέρα 1η (20-04-2018) : Αναχώρηση στις 08.00 από Δομοκό για Πάτρα με ενδιάμεση στάση στην Ιτέα – άφιξη στην Πάτρα, τακτοποίηση στο ξενοδοχείο
Ημέρα 2η (21-04-2018): Πάτρα – Αρχαία Ολυμπία-Πάτρα.
Ημέρα 3η (22-04-2018) :: Επίσκεψη στο Κάστρο της Πάτρας και στον Ιερό Ναό του Αγ. Ανδρέα. Αναχώρηση για Δομοκό.

Μεταφορικό μέσο : Ένα Λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές-ΚΤΕΟ, Δελτίο καταλληλότητας, ζώνες Ασφαλείας,κλπ)
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν :28
Αριθμός συνοδών καθηγητών : 2
1. Στη διαμονή να συμπεριλαμβάνεται πλούσιο πρωϊνό
2. Ξενοδοχείο 4 αστέρων τουλάχιστον, για 2 διανυκτερεύσεις στην Πάτρα σε δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια για τους μαθητές και μονόκλινα για τους εκπαιδευτικούς.
Στην προσφορά να αναφέρεται η συνολική τιμή της εκδρομής καθώς και η τιμή ανά μαθητή.
Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης & διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο Γενικό Λύκειο Δομοκού ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 30-03-2018 στις 1.00 μ.μ..
Με κάθε προσφορά θα πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από επιτροπή αποτελούμενη από την Διευθύντρια του σχολείου, την εκπρόσωπο του Συλλόγου Καθηγητών, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων και εκπρόσωπο του 15/μελούς συμβουλίου των μαθητών.
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ