Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Ημερήσια εκδρομή του ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας στην Πάτρα

Το ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας δέχεται οικονομικές προσφορές από Ταξιδιωτικά Γραφεία για την ημερήσια, χωρίς διανυκτέρευση εκδρομή των μαθητών της Α’ και Β’ τάξης του, που έχει προγραμματιστεί
για την Τρίτη 08/05/2018 με προορισμό την Πάτρα με το παρακάτω πρόγραμμα:

07.00: Αναχώρηση από το σχολείο

09.00: Στάση στο Γαλαξείδι

11:00: Επίσκεψη στην Πάτρα (Οινοποιείο Achaia Clauss κλπ)

18:00: Αναχώρηση από την Πάτρα και επιστροφή μέσω Αράχωβας

Συμμετέχουν 38 μαθητές και 4 συνοδοί καθηγητές.

Το μεταφορικό μέσο θα είναι ένα (1) λεωφορείο.

Τα ενδιαφερόμενα Ταξιδιωτικά Γραφεία πρέπει να καταθέσουν στο σχολείο:

Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή,
Πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας,
Υπεύθυνη δήλωση του Ν. 1599 ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ,
Αποδεικτικά στοιχεία ή υπεύθυνη δήλωση του Ν. 1599 ότι τα οχήματα που θα χρησιμοποιηθούν στην εκδρομή έχουν περάσει επιτυχώς από τους ελέγχους του ΚΤΕΟ στις προκαθορισμένες ημερομηνίες, διαθέτουν δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας και ότι θα είναι καθαρά την ημέρα της εκδρομής.

Τα παραπάνω στοιχεία και η οικονομική προσφορά με το συνολικό κόστος της εκδρομής, περιλαμβανομένου ΦΠΑ, πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 18-04-2018 και ώρα 12.00.

Αθανάσιος Κοτρώτσος