ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Β ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΣΤΟ ΒΟΛΟ

FAX:  2233089392

Πληροφορίες : Πέτρου Ευαγγελία

Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ  ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ  ΕΚΔΡΟΜΗ  ΤΗΣ  Β ΤΑΞΗΣ  ΤΟΥ   ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΣΤΟ ΒΟΛΟ

Το Γενικό Λύκειο Λιβανατών  δέχεται οικονομικές προσφορές από Γραφεία Τουριστικών Λεωφορείων για την διοργάνωση της μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής των  μαθητών της Β  τάξης  του σχολείου μας  .

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΒΟΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ : ΤΕΤΑΡΤΗ  02-05-2018

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ : 7:45 π.μ.     ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: 21:30  μ.μ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ:16 μαθητές,
ΣΥΝΟΔΟΙ: 2

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή.
Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο
απαραιτήτως :

• Ασφαλιστική <ταξιδιωτική κάλυψη>για κάθε εκδρομέα ( ή πρόσθετη ασφάλιση)
  • Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης
  • Φ.Π.Α
  • Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να είτε σε κλειστό φάκελο στο Γενικό Λύκειο Λιβανατών είτε με e-mail είτε με τηλ επικοινωνία ΣΎΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΦΕΚ ΑΡΘΡΟ 12/ 681/6-3-17  μέχρι την ΤΕΤΑΡΤΗ 25-04-2018 και ώρα 12:00 μ.μ.  στο Γραφείο της Διευθύντριας. Καμία άλλη προσφορά δεν πρόκειται να γίνει δεκτή αν δεν παραδοθεί μέχρι την ανωτέρω προθεσμία .

H ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ