Αξιολόγηση προσφορών της τριήμερης εκδρομής των μαθητών Γ΄τάξης ΓΕΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Τηλέφωνο : 2233032392

FAX:  2233089392

Email : mail@lyk-livan.fth.sch.gr

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ   ΓΙΑ  ΤΗΝ ΤΡΙΗΜΕΡΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ   ΕΚΔΡΟΜΗ  ΤΗΣ Γ΄ ΤΑΞΗΣ  ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Για την πραγματοποίηση της  τριήμερης  εκπαιδευτικής Εκδρομής  των  μαθητών της  Γ΄ τάξης του σχολείου  μας  με προορισμό  τη Θεσσαλονίκη 29/11-01/12, το σχολείο μας  δέχτηκε  δύο  (2)  προσφορές .

GREKOS TOURS : Ένα λεωφορείο 40 θέσεων κ ξενοδοχείο β΄κατηγορίας  3(*) VERGINA Hotel  (εντός πόλης)  στην τιμή των 160 ευρώ/άτομο  με πρωϊνό.Συνολική τιμή εκδρομής 2080 ευρώ

Connection Travel : :  Ένα λεωφορείο 24 θέσεων κ ξενοδοχείο β΄κατηγορίας 3 (*) Rotonda hotel (εντός πόλης) στην τιμή των 139 ευρώ /άτομο με πρωϊνό.Συνολική τιμή της εκδρομής 1807 ευρώ.  Το συγκεκριμένο πρακτορείο έδωσε πληρώθα επιλογών σε ξενοδοχεία  3 (*)

( εδόθησαν  κ άλλες επιλογές για ξενοδοχεία 4* κ 5* κ από τα δύο τουριστικά γραφεία , αλλά  λόγω των οικονομικών η επιτροπή επικεντρώθηκε στη σύγκριση ξενοδοχείων 3*)

Το βασικό  κριτήριο για την επιλογή της προσφοράς  είναι η οικονομικότερη προσφορά .

Έτσι η επιτροπή αξιολόγησης επέλεξε το Τουριστικό Πρακτορείο  Connection Travel με κόστος ανά μαθητή 139  ευρώ

ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ