5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Γ΄ΤΑΞΗΣ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ (ΒΑΡΟΥΣΙ-ΜΥΛΟ ΞΩΤΙΚΩΝ))

Το 5ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από Ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διδακτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ΄ τάξης  στα Τρίκαλα (Βαρούσι – μύλο των Ξωτικών )

Προορισμός: Τρίκαλα

Μεταφορικό μέσο : Λεωφορεία

Ημερομηνία  : 14-12-2018

Ώρα αναχώρησης από το 5ο Γυμνάσιο : 08:00

Ώρα επιστροφής στο 5ο Γυμνάσιο :  16:00

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 95

Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν : 05

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης  Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και πρόσθετη ατομική ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας . Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο 5ο Γυμνάσιο Λαμίας  ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τρίτη 07-12-2018.Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η Διευθύντρια του 5ου Γυμνασίου Λαμίας

ΤΣΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ