ΓΕΛ Σπερχειάδας – Πρόσκληση υποβολής οικονομικών προσφορών για την πραγματοποίηση 4ήμερης εκδρομής στην Θεσσαλονίκη

Το Γενικό Λύκειο Σπερχειάδας δέχεται οικονομικές προσφορές για τετραήμερη εκδρομή των μαθητών της Γ’  τάξης του Λυκείου:

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: Θεσσαλονίκη – Βεργίνα – Λίμνη Κερκίνης

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ: Παρασκευή 1/2/2019

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: Δευτέρα  4/2/2019

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ: στο κέντρο της πόλης της Θεσσαλονίκης – τουλάχιστον 3 αστέρων – με πρωινό.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: 21 μαθητές, 2 συνοδοί καθηγητές.

ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ: 1η ημέρα: Σπερχειάδα – Βεργίνα – Θεσσαλονίκη

2η ημέρα: εντός της πόλης της Θεσσαλονίκης

3η ημέρα: Λίμνη Κερκίνη – Οχυρό Ρούπελ

4η ημέρα: αναχώρηση από Θεσσαλονίκη – Αρχαιολογικός Χώρος Δίον – στάση για φαγητό στο Λιτόχωρο – Σπερχειάδα

– Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης του διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

– Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

– Το λεωφορείο που θα χρησιμοποιηθεί στην εκδρομή θα πρέπει να έχει όλες τις προδιαγραφές (ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

– Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΓΕΛ. Σπερχειάδας (Τ.Κ.35003 τηλ.2236043537) ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 18/1/2019 (ώρα 13:00).

Ο Δ/ντης

Γεωργαντάς Γεώργιος

Δημοσιεύθηκε στην Uncategorized, Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.