Το 1ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές για ημερήσια εκδρομή στην Αθήνα.

1ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

Θέμα: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά γραφεία για ημερήσια εκδρομή στην Αθήνα»

Κ. Παλαμά 6,  Τ.Κ. 35100, ΛΑΜΙΑ

Τηλ. 2231022474

mail@1gym-lamias.fth.sch.gr

Το 1ο Γυμνάσιο Λαμίας δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής ημερήσιας εκδρομής της Γ΄ τάξης στην Αθήνα στη Βουλή των Ελλήνων την Τετάρτη 27-02-2019.

Προορισμός: Αθήνα-Βουλή των Ελλήνων

Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α   Ε Κ Δ Ρ Ο Μ Η Σ

8:οοπ.μ : Αναχώρηση από το 1ο Γυμνάσιο Λαμίας

11:οοπ.μ – 13:οομ.μ : Άφιξη στο Παλαιό Αμαξοστάσιο (ΟΣΥ) – Περιοχή Γκάζι

Περιήγηση στην έκθεση των έργων του L. Da Vinci.

13:15μ.μ – 15:οομ.μ : Φαγητό (περιοχή Γκάζι)

15:30μ.μ – 16:οομ.μ : Άφιξη στην πλατεία Συντάγματος

16:οομ.μ – 17:οομ.μ : Ξενάγηση στη Βουλή ( 1η ομάδα μαθητών)

17:15μ.μ – 18:30μ.μ:  Ξενάγηση στη Βουλή ( 2η ομάδα μαθητών)

18:30μ.μ: Αναχώρηση από την πλατεία Συντάγματος

21:30μ.μ: Επιστροφή και άφιξη στο 1ο Γυμνάσιο Λαμίας

Πιθανόν να υπάρξουν και ενδιάμεσες στάσεις.

Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 58

Αριθμός  καθηγητών που συνοδεύουν : 03

Ζητείται προσφορά που να περιλαμβάνει το κόστος μεταφοράς με λεωφορεία. Απαιτείται :

1. Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  2. Πρόσθετη Ασφάλιση για κάθε εκδρομέα που να καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  3. Υπεύθυνη Δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με Φ.Π.Α.) όσο και για το κόστος ανά μαθητή/τρια.

Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να έχουν παραδοθεί σε κλειστό φάκελο στο 1ο Γυμνάσιο Λαμίας ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως το αργότερο μέχρι την Τρίτη 12-02-2019 και ώρα 12:00 (καταληκτική ημερομηνία).

Λαμία, 04-02-2019

Βελέντζα Παναγιώτα