Αξιολόγηση προσφορών για την τετραήμερη εκδρομή των μαθητών του ΓΕΛ Καμένων Βούρλων στη ΘΕσσαλονίκη

Για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του σχολείου μας στη Θεσσαλονίκη από 28/3/2019 έως και 31/3/2019, δεχθήκαμε προσφορές από τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού:
– CONNECTION TRAVEL
-LOKRIS TRAVEL
-ΔΗΜ. ΓΡΑΙΚΟΣ Κ’ ΣΙΑ ΟΕ
Για συγκεκριμένη περιοχή ενδιαφέροντος στη Θεσσαλονίκη (Βαρδάρης)  δεχθήκαμε τις παρακάτω προσφορές:

• CONNENCTION TRAVEL

Capsis Hotel (4 *): Τιμή κατ’ άτομο: 159 €/ άτομο με πρωινό ( χωρίς φόρους)

Τιμή κατ’ άτομο: 180 €/ άτομο  με ημιδιατροφή ( χωρίς φόρους)

• LOKRIS TRAVEL
  1. Capsis Hotel (4 *): Τιμή κατ’ άτομο: 139 €/ άτομο με πρωινό (με φόρους διαμονής)

Τιμή κατ’ άτομο: 160 €/ άτομο  με ημιδιατροφή (με φόρους διαμονής)

Με δύο λεωφορεία (ένα mini bus 20 θέσεων και ένα 50 θέσεων)

2. Capsis Hotel (4 *): Τιμή κατ’ άτομο: 148 €/ άτομο με πρωινό  (με φόρους διαμονής)

Τιμή κατ’ άτομο: 169 €/ άτομο  με ημιδιατροφή (με φόρους διαμονής)

Με δύο λεωφορεία ( 50 θέσεων το καθένα)

• ΔΗΜ. ΓΡΑΙΚΟΣ Κ’ ΣΙΑ ΟΕ

HOTEL ANATOLIA (4*):

Τιμή κατ’ άτομο: 140 €/ άτομο με πρωινό  (με φόρους διαμονής)

Τιμή κατ’ άτομο: 158 €/ άτομο  με ημιδιατροφή (με φόρους διαμονής)

Με ένα λεωφορείο χωρητικότητας 65 θέσεων ή δύο λεωφορείο (χωρητικότητας 50 & 20 θέσεων)

Η Επιτροπή Αξιολόγησης λαμβάνοντας υπόψη τα ποιοτικά  χαρακτηριστικά των προσφορών (κατηγορία καταλυμάτων ίδιας περιοχής και λεωφορεία) και τα οικονομικά χαρακτηριστικά (τιμή ανά μαθητή), επέλεξε ομόφωνα την προσφορά του Γραφείου ΔΗΜ. ΓΡΑΙΚΟΣ Κ’ ΣΙΑ ΟΕ, που περιλαμβάνει το ANATOLIA HOTEL (4*), με τιμή ανά μαθητή 158 € με ημιδιατροφή και ένα λεωφορείο χωρητικότητας 65 θέσεων.

Στην παραπάνω τιμή περιλαμβάνονται όλες οι παροχές που προβλέπονται από την προκήρυξη (μετακινήσεις, ασφάλιση, ΦΠΑ, φόρος διαμονής κλπ).

Καμένα Βούρλα, 26/2/2019

Κατσαούνος Θεμιστοκλής