«Aποτελέσματα επιτροπής αξιολόγησης προσφορών τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ΄τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κων/νου στην Κέρκυρα».

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Tαχ. Δ/νση: Σολωμού και Παπαδιαμάντη
Τ.Κ. – Πόλη: 35006- Άγιος Κωνσταντίνος
E-mail:mail@gym-ag-konst.fth.sch.gr
Πληροφορίες:Πετρής Λάμπρος
Τηλέφωνο: 2235031882
Για την πραγματοποίηση της τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών της Γ΄τάξης του Γυμνασίου Αγίου Κων/νου στην Κέρκυρα, στα πλαίσια του πολιτιστικού προγράμματος «Το νησί των Φαιάκων», στις 05, 06 και 07 Μαΐου 2019, ημέρες Κυριακή, Δευτέρα και Τρίτη, το σχολείο μας δέχτηκε προσφορές από τα εξής ταξιδιωτικά γραφεία:
1. LΟΚRIS TRAVEL
2. GREKOS TOURS
Μετά από αξιολόγηση των προσφορών , από την αρμόδια επιτροπή αξιολογήθηκαν οι προσφορές με πλήρη δικαιολογητικά και τον έλεγχο που προβλέπεται από την Υ.Α. 33120/ΓΔ4/06-03-2017 (ΦΕΚ 681 τ.Β/2017). Με βάση τα κριτήρια της προκήρυξης , επιλέχθηκε η προσφορά του GREKOS TOURS γιατί είναι η πιο συμφέρουσα οικονομικά, καλύπτει τις προτιμήσεις των μαθητών στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο (GRAND ARITI στην περιοχή Κανόνι) και πληροί όλα τα ζητούμενα της προκήρυξης με βάση την νομοθεσία.
Άγιος Κων/νος 28/02/2019.
Πετρής Λάμπρος, Φιλόλογος