Γυμνάσιο-Λ. Τ. Νέου Μοναστηρίου – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μονοήμερη επίσκεψη στη Λίμνη Πλαστήρα

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του Γυμνασίου – Λ. Τ. Ν. Μοναστηρίου στη Λίμνη Πλαστήρα.

Το Γυμνάσιο- Λυκειακές τάξεις Ν. Μοναστηρίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση μονοήμερης επίσκεψης στη Λίμνη Πλαστήρα.
Προορισμός: Λίμνη Πλαστήρα.

Περιήγηση : Αναχώρηση από Νέο Μοναστήρι στις 08:00 π. μ.
1η στάση στην Ιερά μονή Κορώνης.
2η στάση στο Βοτανικό κήπο Νεοχωρίου.
3η στάση στην Ιερά Μονή Πελεκητής
Επίσκεψη στο φράγμα Νικολάου Πλαστήρα.
Περιήγηση στην Καρδίτσα
Επιστροφή στο Νέο Μοναστήρι

Μεταφορικό μέσο :Λεωφορείο.
Ημερ. Αναχώρησης : 12 Απριλίου(Παρασκευή)

Αριθμός Μαθητών: 70
Συνοδοί : 7

Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:

1)Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
2)Πρόσθετη ατομική ασφάλιση, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθενείας για κάθε εκδρομέα.
3)Φ.Π.Α.
4)Υπεύθυνη Δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
5) Προσφορά συνολικού κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, στο Γυμνάσιο -Λυκειακές Τάξεις Ν. Μοναστηρίου, αυτοπροσώπος ή ταχυδρομικώς, το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 29 Μαρτίου 2013.

Ν.Μοναστήρι 19/03/2013

ΣΠΑΛΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.