Γυμνάσιο-Λ. Τ. Νέου Μοναστηρίου- Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της Γ΄ Γυμνασίου στη Θεσσαλονίκη.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της Γ΄ Γυμνασίου Ν. Μοναστηρίου στην Θεσσαλονίκη.

Το Γυμνάσιο- Λυκειακές τάξεις Ν. Μοναστηρίου δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης επίσκεψης της Γ΄ Γυμνασίου στην Θεσσαλονίκη.
Προορισμός: Θεσσαλονίκη.
Διαμονή : Θεσσαλονίκη.
Περιήγηση : Κέντρο (Λευκός Πύργος), Αμερικάνικη Γεωργική Σχολή, Αψίδα του Γαλερίου.
Διάρκεια: 2 ημέρες.
Μεταφορικό μέσο :Λεωφορείο.
Ημερ. Αναχώρησης : 19 Απριλίου(Παρασκευή)
Ημερ. Επιστροφής : 20 Απριλίου
Αριθμός Μαθητών: 13, Συνοδοί:2

Στην προσφορά θα πρέπει να αναφέρεται:
1)Η κατηγορία του ξενοδοχείου και το τι θα προσφέρει.
2)Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
3)Πρόσθετη ατομική ασφάλιση, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθενείας για κάθε εκδρομέα.
4)Φ.Π.Α.
5)Υπεύθυνη Δήλωση, ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
6) Προσφορά συνολικού κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή.
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο, στο Γυμνάσιο Λυκειακές Τάξεις Ν. Μοναστηρίου, αυτοπροσώπος ή ταχυδρομικώς, το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2013.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ
1η Ημέρα
Άφιξη στη Θεσσαλονίκη.
1) Επίσκεψη στην Αμερικάνικη Γεωργική Σχολή.
Περιήγηση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
2η Ημέρα
1)Προσκύνημα στον Άγιο Δημήτριο.
2)Επίσκεψη στον Λευκό Πύργο, ανάκτορο του Γαλερίου.

Ν.Μοναστήρι 19/03/2013

ΣΠΑΛΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Δημοσιεύθηκε στην Προκηρύξεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.