Ημερήσια εκδρομή Γυμνασίου και ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας σε Μυκήνες-Ναύπλιο-Πόρο (Γαλατά)

Το Γυμνάσιο Κάτω Τιθορέας και το ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας προκηρύσσουν εκδήλωση ενδιαφέροντος από τουριστικά (ταξιδιωτικά) γραφεία, για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του σχολείου μας

στις Μυκήνες-Ναύπλιο-Πόρο (Γαλατά)

με τα εξής χαρακτηριστικά:
Προορισμός: Μυκήνες-Ναύπλιο-Πόρος (Γαλατάς)
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 105
Αριθμός συνοδών καθηγητών: 7
Ημερομηνία αναχώρησης: 17/04/2019
Ημερομηνία επιστροφής:17/04/2019
Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο (με όλες τις προδιαγραφές – ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ). Θα προτιμηθεί η οικονομικότερη προσφορά που θα περιλαμβάνει ένα λεωφορείο 60 θέσεων.
Ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης (υποχρεωτική).
Ασφαλιστική (προαιρετική) «ταξιδιωτική κάλυψη» για κάθε εκδρομέα (ή πρόσθετη ασφάλιση ).
Πρόγραμμα:
6:00: Αναχώρηση από την Κάτω Τιθορέα
22:00: Επιστροφή στην Κάτω Τιθορέα

Απαιτείται ασφάλιση αστικής επαγγελματικής ευθύνης, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση μαθητών και συνοδών, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά για το συνολικό κόστος της εκδρομής και για το κόστος ανά μαθητή (με ΦΠΑ).
Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο γραφείο του Διευθυντή του ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας, ταχυδρομικώς ή αυτοπροσώπως, το αργότερο μέχρι και την Πέμπτη 28/03/2019 (ώρα 12.00΄). Με κάθε προσφορά πρέπει απαραιτήτως να κατατίθεται και υπεύθυνη δήλωση του υπευθύνου του ταξιδιωτικού γραφείου ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Ο Διευθυντής του ΓΕΛ Κάτω Τιθορέας   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ

Η Αναπληρώτρια της Διευθύντριας του Γυμνασίου ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ